AKMENS STATYBA, UAB

Karte biznesi Kartë virtual biznesit
AKMENS STATYBA, UAB

AKMENS STATYBA, UAB

Energjia dhe burimet natyrore, Stone products

Jurgio Dobkevičiaus g. 8
LT-02189, Vilnius, Lituani
+370 52165 117
 
Pjesë:

Ngulit

Kodi company: 300530471
Kodi vat: 100002125319
Ss code siguruesi: 579043
Ore pune
I-V 8:00-17:00

- AKMENS STATYBA, UAB

Link të Karte biznesi
lart

Hartë


lart

Kategoria e aktivitetit të


Energjia dhe burimet natyrore, Stone products
lart

Kodi qr

QR CODE
lart

vCard

lart

Faqja e internetit

Adresa e internetit: www.akmensstatyba.lt

lart

Shqyrtime

Vlerësim: 4.0/5
Vlerësuar me: 1

lart

Kompani të ngjashme


JOGMINDA, UAB
VITAKA IR KO, UAB
Paminklų dirbtuvės, individuali veikla
ŽYBARTUVA, UAB
OLAN LT, UAB
KARBONAS, UAB
GRANITAS, UAB
POLITECA, UAB
BALTIJOS MARMURAS, UAB
D. VAREC, UAB
ROMO PAMINKLAI, R. Pabarškos individuali veikla
TALJA, S. Rakūno TŪB
AKMENIJA, UAB
RAMYBĖS TAKAS, UAB
AKMATEX, UAB
SMIGĖ, UAB
Vizitinekortele.lt
Virtuali vizitinė kortelė

© 2014-2017 www.vizitinekortele.lt - Kartë virtual biznesit. Karte biznesi AKMENS STATYBA, UAB Karte biznesi